Punkts Minskā un citi jaunumi no Rīgas Dinamo

Sveiciens visiem sporta draugiem! Tiekamies tieši starp Ziemassvētkiem un pēdējām trim darba dienām gadā. Ceram, ka svētkus esat aizvadījuši droši un piesardzīgi, lai būtu pārliecināti par savu un līdzcilvēku veselību. Tikām lutināti ar bezgala skaistu sniegu un nelielu salu. Viss, kas vajadzīgām skaistām un brīnumainām brīvdienām. Tādas mēs arī šogad beidzot esam piedzīvojuši. Šādām brīvdienām piestāv arī, protams, hokejs. Gan jau laukos puikas dzenā ripu līdz melnai tumsai. Turpinājums punkts Minskā Ziemassvētku spēlē un citi jaunumi no Rīgas Dinamo.

Punkts Minskā

Kontinentālajā hokeja līgā nekas neapstājas un arī Ziemassvētkos notiek spēles. Par to jau vairs nekāds brīnums nav. Kā mūsējiem klājās izbraukuma spēlē, lasiet turpinājumā. Sestdienas 26. decembra spēlē Rīgas Dinamo izbraukumā tikās ar Minskas dinamiešiem. Turklāt izcīnīja vienu punktu un piedzīvoja zaudējumu papildlaikā. Jā, diemžēl zaudējums ir, bet vismaz viens punktiņš izcīnīts. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:3.

Mūsējo rindās vārtus guva Gļebs Zirjanovs un Deniss Paršins. Debiju mūsējo rindās piedzīvoja Ivans Naļimovs. Viņam tā bija pirmā KHL spēle kopš 20. februāra. Viņam bija jātiek galā ar 31 pretienieku metieniem, bet visi izpildīja tikai 14 raidījumus. Otrajā spēles minūtē pēc Roberta Bukarta noraidījuma mūsējie palika mazākumā. Spēlēja pasīvi un tāpēc prietiniekiem ātri vien izdevās izvirzīties vadībā.

Pirmā perioda turpinājumā Rīgas dinamo divas reizes tika pie spēlēšanas vairākumā. Vienu reizi spēlēja pieci pret trim. Tomēr pretiniekus šādā samazinātā sastāvā neizdevās pārspēt. Savukārt Minskas Dinamo perioda priekšpēdējā minūtē lieliski izmantoja savu iespēju un dubultoja pārsvaru.

Mūsējie otro periodu sāka diezgan apņēmīgi un tas rezultējās ar vārtu guvumu, spēles tablo rādot 1:2. Otrā trešadaļa turpinājumā ar ātru un samērā dinamisku hokeju, tomēr rezultāts nemainījās. Trešā perioda sākumā Minskas hokejisti kļūdījās aizsardzībā un mūsējie to izcili izmantoja. Paršins raidīja ripu vārtos un spēles turpinājās ar rezultātu 2:2. Pamatlaiks tā arī noslēdzās neizšķirti un komandas spēli turpināja pagarinājumā. Tas gan nebija diez ko garš, jo 31. sekundē vārtus guva Minskas hokejisti. Diemžēl tāds spēles iznākums, bet neko darīt. Vismaz viens punkts ir mūsu kontā.