Jaunais gads iesācies Rīgas Dinamo iesācies ne visai labi

Laiks mūsdienās rit ļoti strauji. Nupat atzīmējām jaunā 2019. gada iesākšanos, kā tulīt klāt jau janvāra beigas. Var teikt, ka hokeja klubam Rīgas Dinamo jaunais gads iesācies ne visai veiksmīgi. Aizvadītas gan labas, gan ne tik labas spēles. Tāpat piedzīvota KHL zvaigžņu spēle. Tajā visu hokeja pasauli pārsteidza mūsējais Metjū Majone ar lielisku muzikālo priekšnesumu. Vairāk par visu turpinājumā.

Jaunais gads iesācies Rīgas Dinamo

Spēle pret Jaroslavļu

Janvāris Dinamo Rīga iesācies ar zaudējumu spēcīgajai Jaroslavļas Lokomotiv komandai. Izbraukuma spēlē vien 18 sekundes pirms pamatlaika beigām mūsējie ielaida vārtus. Tādējādi spēle noslēdzās ar rezultātu 1:2. Mūsējo rindās ar vārtu guvumu izcēlās Līnuss Videls.

Uzvara Maskavā

Toties Maskavā izdevies izraut uzvaru pagarinājumā. Viesos Maskavā izdevās noslēgt spēli ar rezultātu 2:1. Andris Džeriņš guva uzvaras vārtus pagarinājumā, bet pamatlaikā precīzs bija Lauris Dārziņš.

Zaudējums pret Severstaļ

Tā nu uzvaras mijas ar zaudējumiem. Pagarinājumā nācās piekāpties Severstaļ komandai. Viesos atkal 18 sekundes pirms pamatlaia beigām mūsējie ielaida vārtus. Tāpēc nācās spēlē pagarinājumā, kurā labāki bija pretinieki. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:3, piekāpjoties Artura Kuldas komandai Čerepovecas Severstaļ. Lauris Dārziņš un Kristaps Zīle bija vārtu guvēji Dinamo Rīga rindās.

Vēl viens zaudējums

Diemžēl piedzīvots vēl viens zaudējums pagarinājumā. Izbraukuma spēlē pret Ufas Salavat Julajev komandu zaudējām ar rezultātu 2:3. Un atkal tas notika pagarinājumā! Ar precīziem metieniem atkal izcēlās Lauris Dārziņš. Vārtus guva arī Mārtiņš Dzierkals.

Pirmā spēle mājās

Ja neveicas, tad neveicas! Atkal piedzīvots zaudējums pagarinājumā, toties savu skatītāju priekšā. Savā laukumā nācās piekāpties Čeļabinskas Traktor komandai ar rezultātu 1:2. Pēc šīs spēles mūsējie no pirmā astotnieka šķīra trīs punkti. Rīgas komandā vienīgo vārtu autors bija Brendons Makmilans.

Un atkal zaudējums

Diemžēl piedzīvots vēl viens zaudējums… Savā laukumā dinamieši piekāpās Asutrumu konferences līderiem Jekaterinburgas Avtomobilist. Spēle noslēdzās pagarinājumā ar rezultātu 1:2. Tas bija jau ceturtais zaudējums pēc kārtas. Vienīgais labums, ka komanda ir tikusi pie punktiem. Vārtus Dinamo sastāvā guva Metjū Majone, kurš KHL Zvaigžņu spēlē iekaroja daudzu meiteņu sirdis.

Spēle pret Metalurg

Arī spēlē pret Metalurg piedzīvots zaudējums, turklāt bez vārtu guvuma. Pretinieki bija labāki ar rezultātu 0:2. Diemžēl pēc šīs spēle no labāko astoņu komandu sastāva mūsējie ir jau piecu punktu attālumā.