Dinamo Rīga spēļu kalendārs

Esiet sveicināti blogā par hokeja klubu Rīgas Dinamo. Šajā reizē stāstīsim par Dinamo Rīga sezonas kalendāru Kontinentālajā hokeja līgā. Skaidrs, ka tas ir saspringts gan spēlētājiem, gan visai pavadošajai komandai, gan arī faniem. Īstiem sporta līdzjutējiem nav nemaz tik viegla dzīve. Jāieplāno tik daudz spēles gan pie TV ekrāna, gan klātienē. Tāpat klubs jau regulāri publicē savu spēļu kalendāru. Īpaši svarīgas ir mājas spēles, lai līdzjutēji var laicīgi ieplānot savā kalendārā un arī iegādāties biļetes. Tāpēc turpinājumā plašāka informācija – Dinamo Rīga spēļu kalendārs.

Dinamo Rīgas spēļu kalendārs – kad, kur

Spēļu kalendārs tiek veidots ar mājas un izbraukuma spēlēm. Spēlētājiem, protams, ērtākas ir mājas spēles, jo var uzturēties vienā vietā un te arī daudziem ir ģimenes. Ja dodas izbraukuma spēlēs, tad jārēķinās ar gariem pārlidojumiem. Krievija ir liela un līdz ar to lidojumi nogurdinoši.

Dinamo Rīga spēļu kalendārs – princips

Piemēram, februārī klubam bija veselas piecas mājas spēles un pēc tam sekoja februārī četras izbraukuma spēles. Savukārt janvāris iesākās ar trim mājas spēlēm, turpinājās ar divām izbraukuma spēlēm. Pēc tam sezona turpinājāš ar trim mājas spēlēm un vienu izbraukuma spēli pašās janvāra beigās.

Decembris sākās ar vienu mājas spēli un turpinājās ar divām izbraukuma spēlēm. Tām sekoja viena mājas spēle. Pirms Ziemassvētkiem tika aizvadītas divas izbraukuma spēles. Pirmajos Ziemassvētkos hokejisti piepildīja Arēnu Rīga un tad devās uz divām izbraukuma spēlēm.

Domājam, ka pēc šī aptuveni varat saprast, kā tiek veidots spēļu kalendārs.

Varat iedomāties, cik kilometrus un stundas hokejisti mēnesī nolido? Tas varētu būt tiešām nogurdinoši.

Spēļu abonementi

Jau iepriekš ieminējāmies, ka spēļu kalendāts ir svarīgs lieta. Un īpaši svarīgi saprast ir mājas spēles. Skatītāji var ieplānot, kuras spēles apmeklēt klātienē un laicīgi iegādāties biļetes. Tāpat daudzi iegādājas sezonas abonementu un tad klubu atbalsta visās mājas spēlēs, kas notiek Arēnā Rīgā. Parasti pirms sezonas tiek izsludinātas akcijas ar iespēju iegādāties abonementus par laicīgām cenām. Tā kā nepalaid garām! Iespējams, ka tā ir arī lieliska ideja labai dāvanai kādam tev mīļam hokeja fanam.

Ar pilnu spēļu kalendāru varat iepazīties hokeja kluba Rīgas Dinamo oficiālajā mājas lapā.