Decembra 2020 jaunumi hokeja klubā Rīgas Dinamo

Sveiciens visiem hokeja draugiem! Tiekamies tādā interesantā laikā – tieši Ziemassvētkos! Jāsaka, ka šis laiks izvērties tāds pavisam savāds. Pasaule nolikta uz tādas kā pauzes. Šobrīd sports notiek, bet tādā prātīgā režīmā un bez skatītājiem. Skaidrs, ka sportā liela svarīga daļa ir tieši skatītāji, kas uzbur atmosfēru un atbalsta savu komandu. Šobrīd vienīgais, ko varam darīt, ir atbalstīt ar savu esamību pie TV ekrāniem un savos telefonos. Tā teikt nodot enerģiju tālāk, lai spēlētājiem veicās. Turpinājumā decembra 2020 jaunumi KHL hokeja klubā Rīgas Dinamo. Viņiem gājis ne visai viegli, bet par to visu turpinājumā.

Decembra 2020 jaunumi

Decembra 2020 jaunumi

Hokeja klubs Dinamo Rīga paziņojuši, ka viņu sastāvam peivienojies jauns spēlētājs. Līgums noslēgts ar 20 gadus veco vārtsargu Jāni Vori. Viņš šī gada sezonu iesācis Redovres ”Mighty Bulls” komandā, kas atrodas Dānijā. Tur laukumā devās 11 reizes un atvairīto metienu procents 89,9 %. Iepriekšējā sezonā viņš aizvadīja 39 spēles un atvairīja 92,7 % merienus. Vidēji spēlē ielaida 2,39 vārtus. Bijis arī viens no HK Rīga līderiem, palīdzot komandai iekļūt play-off. Un pagājušā gada nogalē arī debitēja Rīgas Dinamo, aizvadot 7 spēles. Jānis Voris pārstāvējis arī U18 un U20 Latvijas izlases.

Klubam pievienojis vēl viens spēlētājs 32 gadu vecumā – Andris Džeriņš. Viņš dzimis 1988. gada 14. februārī Jēkabpilī un aizvadītās divas sezonas viņš jau bija pavadījis Rīgas Dinamo. Tā kā Džeriņa parādīšanās nav nekas jauns. Savas karjeras laikā Džeriņš divas sezonas pavadījis Čehijā. Pēc tam 2009. / 2010. gada sezonas līdz 2015. / 2016. gada sezonai pārstāvējis Rīgas Dinamo. Kopā viņš bija aizvadījis 369 spēles, guvis 47 vārtus, 43 rezultatīvas piespēles un 12 spēles izslēgšanas mačos, kuros guvis 3 vārtus. Viņš, protams, pārstāvējis arī nacionālo Latvijas hokeja izlasi.

Tieši šodien 26. decembrī Dinamo Rīga sāks pēdējo šī gada izbraukumu un tas notiks Minskā. Spēles sākums pret Minskas Dinamo paredzēts plskt. 16:30 un varēs skatīties kanālā TV3 Sport2.

Par spīti tam, kā klubam sokās šajā sezonā, mēs faniem iesakām nenokārt galvas. Turpināt atbalstīt komandu, jo tai skatītāju atbalsts ir svarīgs. Viņi taču spēlē priekš mums, lai gūtu lieliskas emocijas un piedzīvojumu. Mēs esam par uzvarām un atbalstu! Lai izdodās!