CSKA tomēr izrādas stiprāki

Ir klāt pats marta sākums un ir laiks apskatīties, kā sokas mūsējam hokeja klubam Rīgas Dinamo. Varam pačuksēt, ka CSKA tomēr izrādījās pārāki un mūsējie neiekļuva Gagarina kausa izcīņā. Visi jaunumi turpinājumā.

CSKA tomēr izrādas stiprāki

Dinamo sagrauj Slovan

Ļoti svarīgu uzvaru pirmdien piedzīvoja Rīgas Dinamo spēlē pret Bratislavas Slovan. Spēlētājiem izdevās gluži vai sagraut Slovan spēlētājus, jo piedzīvota uzvaru ar vārtiem bagātu rezultātu – 5:0. Šī mūsējiem bija pārliecinošākā uzvara šajā sezonā. Līdz ar to pēc šīs spēles mūsējiem vēl bija cerība iekļūt Gagarina kausa izcīņas spēlēs. Mūsējo rindās divus vārtus guva Andris Džeriņš, pa vieniem vārtiem Oskara Butņa, Līnusa Videla un Riharda Marena kontā.

Uzvara Čerepovecā

Jā, Dinamo Rīga turpina cīņu par play-off, uzvarot Čerepovecā! Trešdien Rīgas dinamiešiem izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu pret mūsējā Artura Kuldas pārstāvēto Severstaļ Čerepovecā. Spēle noslēdzās pagarinājumā ar rezultātu 5:4. Tādā veidā komanda izmisīgi turpināja cīņu par tik kāroto tikšanu Gagarina kausa izcīņā. Pagarinājumā mūsējo rindās vārtus guva Līnuss Videls.

Pēdējā spēle pret CSKA

Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionāta laikā piektdien izbraukumā diemžēl piekāpās Maskavas CSKA. Spēle noslēdzās ar rezultātu 0:3. Līdz ar šo spēli dinamieši neiekļuva  Gagarina kausa izcīņā. Lai tajā iekļūtu, bija obligāti jāizcīna uzvara pret Maskavas komandu un jācer, ka pamatlaikā zaudējumu piedzīvos Vitjaz vai Soču komanda. Līdz ar to mūsējie čempionātu noslēdza 9. vietā Rietumu konferencē ar 62 punktiem. Tikmēr mūsējo spēcīgie pretinieki regulāro čempionātu noslēdza ar 106 punktiem, kļūstot par labāko komandu pamatturnīrā.

Noslēguma pasākums

Šajā sestdienā Arēnā Rīga norisinājās Dinamo Rīga 11. sezonas noslēguma pasākums. Tajā komanda pateicās saviem faniem par atbalstu un līdzi jušanu. Tas spēlētājiem tiešām ir ļoti svarīgi, jo īsti fani ir klāt gan uzvarās, gan zaudējuma brīžos. Pasākuma laikā hokejisti demonstrēja prasmes dažādos veiklības un prasmju konkursos. Tāpat apmeklētājus priecēja Latvijā zināmi estrādes mākslinieki. Aktivitātes norisinājās arī Arēnas vestbilos.

Lai gan šķita, ka tikšana play-off ir tik tuvu, tomēr piedzīvojām zaudējumu. Tomēr esam lepni un pateicīgi mūsu spēlētājiem. Izdevās ļoti interesanta un aizraujoša sezona. Tagad gan sākam gatavoties Pasaules čempionātam hokejā. Varbūt tu brauksi klātienē vērot spēles?