2018 / 2019. gada sezona ir sākusies

Kā jau parasti, rudens atnāk ātri. Lai gan šogad mums pavisam noteikti nevajadzētu sūdzēties, jo Latvijā tik fantastiski gara vasara ilgi nav pieredzēta. Siltais laiks sākās pavasarī un turpinās vēl tagad. Pat nākamnedēļ, septembra vidū, tiek solīti +27 grādi. Lieliski! Lai nu kā, rudens ir sācies! Tas nozīmē ne tikai skolas atsākšanos, bet arī jauno KHL sezonu, kurā, protams, jūtam līdzi mūsējiem – Dinamo Rīga hokejistiem. Turpinājumā pastāstīsim par to, kā iesākusies jaunā 2018./2019. gada sezona.

KHL jaunā sezona – 2018./2019.

Sezonas sākums Jekaterinburgā

Rīgas Dinamo 11 . KHL sezonu uzsāka Jekaterinburgā, tiekoties ar mājiniekiem Avtomobilist. Diemžēl aizraujošā spēlē tika piedzīvots zaudējums. Nācās piekāpties vārtiem bagātā spēlē ar rezultātu 2:4. Vārtus dinamiešu rindās sargāja Kristers Gudļevskis. Viņam izdevās atvairīt 28 pretinieku uzbrukumus uz vārtiem.

Uzvara Magņitagorskā

Pēc pirmās neveiksmes piedzīvota arī pirmā uzvara. Viesos ar 2:1 uzvarēta vietējā Magņitagorskas Metalurg komanda. Dinamiešu rindās vārtu guvums Brendonam Makmilenam un Kristapam Sotniekam. Arī šajā spēlē vārtus sargāja Kristers Gudļevskis. Lai gan sākumā ripu vairāk kontrolēja mājinieki, tomēr galvenais ir tas, kuram izdevās izcīnīt uzvaru.

Pirmā mājas spēle

Rīgas Dinamo izdevās aizvadīt fantastisku spēli un sagādāt lieliskas emocijas faniem pirmajā mājas spēlē Arēnā Rīgā. Dinamieši sausajā spēlē ar 3:0 bija spēcīgāki par Novosibirskas Sibir. Šī mūsējiem bija otrā uzvara pēc kārtas šajā sezonā. Vārtus mūsu rindās guva Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, kuri vārtus guva pirmajā trešdaļā. Bet trešajā periodā trešos vārtus guva Līnuss Videls, viņam arī 2 rezultatīvas piespēles.

Zaudējums Kuldas Severstaļ

Diemžēl trīs uzvaras pēc kārtas jaunajā sezonā mūsējiem neizdevās gūt. Otrajā mājas spēlē Dinamo Rīga piedzīvoja zaudējumu 2:3 pret Artūra Kuldas Čerepovecas Severstaļ. Pretinieku komandas sastāvā vārtus guva latvietis Artūrs Kulda. Rīgas rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Kevins Klārks un atkal Līnuss Videls. Bez Kuldas pretinieku rindās vārtus guva Zeks Boičaks un Ivans Zaharčuks.

Vēl viena uzvara

Tiešām prieks par Rīgas Dinamo! Piedzīvota vēl viena uzvara un tā bijusi savā laukumā pret Maskavas Dinamo. Uzvara ar 4:2. Jāatzīmē, ka maskaviešu rindās spēlē Miks Indrašis. Mūsējo rindās vārtus guva Matiass Mitinens, Metjū Majone, Dmitrijs Šuļeņins un atkal Līnuss Videls.

Vēlam klubam veiksmi un tiekamies jau drīzumā nākamajā mūsu apskatā!