Decembra ziņu lapa no Dinamo Rīga hokeja kluba

Esam aizvadījuši skaistus, baltus Ziemassvētkus un tagad ar nepacietību gaidām jauno 2019. cūkas gadu. Gada nogalē sporta ļaudis atskatās uz aizvadīto gadu un nosaka labākos. Labākie tiek noteikti gan valstī kopumā, gan federācijās, gan pilsētās un novados. Bet mēs šoreiz nestāstīsim par labākajiem, bet atskatīsimies uz Dinamo Rīga hokeja kluba decembra jaunumiem. Ceram, ka esi cītīgi apmeklējis spēles un jutis līdzi komandai.

Decembra jaunumi no hokeja kluba Rīgas Dinamo

Spēle pret Sočiem

Spēlē pret Soču komandu Rīgas Dinam diemžēl piekāpās ar rezultātu 2:3. Spēles pamatlaika beigās ļoti īsā laikā atspēlēja divus vārtus, bet diemžēl bullīšos piekāpās Soču klubam. Tas nozīmē, ka piedzīvots piektais zaudējums pēc kārtas. Rīdzinieku rindās vārtus guva rezultatīvie spēlētāji Līnuss Videls un Metjū Majone. Soču rindās izšķirošos vārtus guva Ēriks O’Dels.

Spēle pret Salavat Julajev

Diemžēl arī savā laukumā Rīgas Dinamo piedzīvoja neveiksmi. Tā bija jau sestā neveiksme pēc kārtas. Arēnā Rīga rīdzinieki ar rezultātu 2:4 piekāpās Salavat Julejev klubam. Mūsējo rindās izcēlās Kristaps Sotnieks un Vitālijs Pavlovs. Vismaz prieks, ka zaudējums piedzīvots aizraujošā cīņā.

Spēle pret AK Bars

Diemžēl savās mājās piedzīvots vēl viens zaudējums. Šoreiz pret spēcīgo AK Bars komandu. Pirmajā trešdaļā pretinieki guva vienus vārtus, mūsējie sausajā. Otrajā trešdaļā pa vienam vārtu guvumam katrai komandai. Bet trešajā trešdaļā viesiem viens vārtu guvums. Tādējādi spēle noslēdzās ar rezultātu 1:3. Šis mūsu komandai bija jau septītais zaudējums pēc kārtas. Sāpīgi, protams! Bet, ko padarīs! Dinamo rindās vārtus guva Lauris Dārziņš.

Spēle Bratislavā

Tā teikt septiņas reizes jānomēra un tad jāgriež. Tā sanāk arī ar Rīgas Dinamo. Piedzīvoti septiņi zaudējumi pēc kārtas, bet izbraukuma spēlē Bratislavā izdevies gūt uzvaru. Spēlē pret Bratislavas Slovan dinamieši izcīnīja uzvaru ar 4:3. Un beidzot pārtrauca zaudējumu sēriju. Arī šajā spēlē izcēlās Lauris Dārziņš. Viņa kontā divu vārtu guvums un divas rezultatīvas piespēles. Vēl mūsējo rindās vārtus guva Miķelis Rēdlihs un Līnuss Videls. Tiešām liels prieks par puišiem!

Lai jums visiem veiksmīgs un laimīgs jaunais gads! Turam īkšķus par mūsējiem un tiekamies jau 2019. gadā!